Na vlně s Václavem Chalupou

Aktualizovali jsme nabídku volnočasového a rekreačního veslování pro veřejnost na lipenské přehradě. Ať plánujete návštěvu Lipna na pár hodin nebo zde strávíte vícedenní dovolenou, zapojte do svých plánů i veslování!

Nezáleží na věku, fyzické kondici ani předchozí zkušenosti s veslováním. O jedinečný zážitek ze skluzu ve stabilní a snadno ovladatelné lodi a vaše první tempa v nádherném prostředí největší jezerní plochy v České republice se postarají naši zkušení trenéři.

Veslování pro veřejnost na Lipně:

Zarezervujte si svá první tempa již nyní! Na setkání s Vámi se těší Lucie Weissová, trenérka veslařského univerzitního týmu v USA a Václav Chalupa, držitel stříbrné olympijské medaile.

Z oslav 20. let veslařského klubu VK Lokomotiva Beroun

V sobotu 14. září 2019 jsme se zúčastnili oslav 20. let od založení veslařského klubu VK Lokomotiva Beroun.

Celý odpolední program provázelo příjemné slunečné počasí, během kterého měli diváci možnost shlédnout závody smíšených dvojskifů, defilé veslařských lodí a na vlastní kůži si vyzkoušet svá první veslařská tempa buď na veslařském trenažéru anebo i na cvičné lodi.

Prostor mezi berounskou loděnicí a jezem sloužil jako cílová tribuna, kdy na vystavených nástěnkách s fotodokumentací se návštěvníci mohli seznámit s historií a úspěchy místního veslařského klubu.

Odpoledne se díky krásnému počasí, bohaté návštěvnosti a skvěle připravenému programu neskutečně vydařilo!

Máte-li zájem uspořádat obdobnou událost anebo oslavu, kde byste měli zájem o prezentaci lehkých, stabilních a snadno ovladatelných veslic vhodných i pro širokou veřejnost, neváhejte nás kontaktovat pro vypracování konkrétní cenové nabídky.

Fotogalerie z oslav VK Lokomotiva Beroun:

20. let veslování na Berounce

Jste z Berouna a okolí? Přijďte spolu s námi v sobotu 14. září oslavit 20. let veslování na Berounce!

Loděnice TJ Lokomotiva Beroun, foto Zdeněk Paroulek, zdroj: www.veslo.cz
Loděnice TJ Lokomotiva Beroun, foto Zdeněk Paroulek, zdroj: www.veslo.cz

Od 13. hodin je v loděnici Na Štulovně připraven bohatý program zahrnující:

Závody na veslařských trenažerech Concept 2 všech věkových kategoriích, kdy každý si bude moci porovnat dosažený čas jak s veslaři berounského klubu, tak i české reprezentace! Na nejlepší závodníky čeká slavnostní vyhlášení a zasloužená odměna!

Dále je pro diváky připraven závod dvojskifů mix, ve kterém se zkušení veslaři představí s vylosovaným žákyní či žákem

Následovat bude slavnostní defilé všech lodí veslařského klubu TJ Lokomotiva Beroun, doprovázených i našimi mořskými veslicemi

Závodní veslice TJ Lokomotiva Beroun, foto Zdeněk Paroulek, zdroj: www.veslo.cz

Od 15. hodin si veslování bude moci vyzkoušet každý návštěvník akce, proto sportovnější oblečení s sebou! Převrhnutí se bát nemusíte, veslovat se bude na stabilních a velmi snadno ovladatelných veslicích LiteSPORT 1X značky Liteboat.

Chybět nebude občerstvení, doprovodná hudba a samozřejmě komentáře k aktuálnímu dění v berounském klubu, fotogalerie a prezentace historie 20 let veslařského klubu TJ Lokomotiva Beroun!

První veslice na Berounce, foto Zdeněk Paroulek, zdroj: www.veslo.cz

Přijďte si spolu s námi do Berouna užít veslařské odpoledne!!!

Zdraví a na setkání s Vámi se Těší

Václav Chalupa

#lakerowingcz

Lake Rowing nově naleznete i na Instagramovém účtu @lakerowingcz!

Budeme rádi, pokud s námi budete sdílet zážitky z veslování na Lipně i na svém instagramovém účtu. Není nic jednoduššího, stačí Vaši fotografii pořízenou v souvislosti s lipenskou veslařskou aktivitou vybavit popiskem #lakerowingcz.

#lakerowingcz

Označit na Instagramu nás můžete samozřejmě i jako osobu @lakerowingcz.

Děkujeme!

Staň se veslařem!

Zájemcům z Lipenska a dojezdové vzdálenosti rádi představíme veslování – dostupný a bezpečný sport a volnočasovou aktivitu, provozovanou v přírodě a prima partě!

veslovani-vbk-lipno
Veslování na lipenské přehradě.

Necílíme vyhraněně na jednu věkovou skupinu, rádi ve svých řadách přivítáme zástupce všech generací od žákovských kategorií po seniory!

Ať si veslování chcete jen vyzkoušet, zabít nudu, zlepšit si postavu a fyzičku nebo cítíte, že potřebujete změnu, vyčistit si hlavu a přijít na jiné myšlenky – VBK Lipno je zde právě pro Vás!

Zapojte nás do svých plánů a přijeďte se k nám podívat. Více informací naleznete zde na stránkách, stejně jako v přiloženém letáku.