Penzion Chalupa Václav

Prožijte prázdniny na Lipně v penzionu se zahradou na kraji obce a s výhledem na přehradu Lipno. Strategická pozice našeho penzionu umožňuje snadnou dostupnost, kromě veslování, i všech oblíbených míst přímo v Lipně nad Vltavou jako pláže u přehrady, Stezky korunami stromů, Skiareálu Lipno, Království lesa, Lanového centra, Bobovky, Aquaworldu a dalších. Penzion Chalupa Václav se zároveň nachází v klidné zóně mimo lipenský turistický ruch.

Pronajmout si můžete jednotlivé pokoje i celý objekt. Ubytování je vhodné pro jednotlivce, páry, rodiny s dětmi nebo skupinky přátel. Pro ty, kdo si chtějí užít výlety, aktivně sportovat, veslovat nebo trávit volno nerušeně na zahradě. Ubytujeme celkem až 20 osob.

Penzion Chalupa Václav nabízí ubytování v pěti samostatných pokojích vybavených předsíňkou a koupelnou s WC. Vybrané pokoje mají malou kuchyňku s lednicí. V každém pokoji je TV. Společné prostory penzionu jsou kuchyně, jídelna, společenská místnost, terasa, posezení u grilu nebo u ohniště. Bezpečné prostředí pro rodiny s malými dětmi. Pro děti máme připravené prolézačky, dětské knížky, stolové hry.

Mám zájem o více informací…