Lake Rowing – veslování pro veřejnost

Lipenská přehrada je jako stvořená k provozování všemožných vodních sportů. Jsme rádi, že od roku 2017 k nim přibylo i veslování a to nejen v závodní a výkonnostní formě, ale i ve formě rekreační a odpočinkové.

Nezáleží zda teprve sbíráte odvahu posadit se na veslařskou loď nebo Vás láká objevovat kouzla lipenska z vodní hladiny. Případně máte sportovnější ambice a cítíte, že veslování je ideální sport pro aerobní cvičení s aktivací všech hlavních svalových skupin.

V programu Lake Rowing – na vlně s Václavem Chalupou je vítán každý, bez ohledu na výkonnost a fyzický stav. Náš individuální program, na stabilních a bezpečných lodích značky Liteboat, vhodných pro začátečníky i pokročilé, přizpůsobíme účastníkovi každého věku od 10 let.

Náš cíl je jednoduchý, představit Vám veslování jako krásný sport a volnočasovou aktivitu v přírodě, ke které se v dnešní uspěchané době budete rádi vracet.

Věnovat se Vám budou zkušení trenéři veslování, a sice Lucie Weissová (trenérka univerzitního veslařského týmu v USA) a Václav Chalupa (držitel stříbrné olympijské medaile ve veslování).

Lucie Weissová a Václav Chalupa – trenéři veslování na Lipně

Cena veslování na Lipně

Základní lekce 60 min pro 1 osobu = 700 Kč

Základní lekce 60 min pro 2 osoby = 1000 Kč

Skupinová lekce max. 8 osob = cena na dotaz

Termín a lekce si rezervujte telefonicky na tel. 603 877 007

Kde se sejdeme?

Lekce veslování probíhají na adrese Lipno nad Vltavou, Loděnice Lipno č. 1000.

Loděnice se nachází v areálu restaurace Loděnice přímo u pláže. Restauraci Loděnice naleznete pod ubytovacím zařízením Amenity Resort vedle kempu Modřín. S sebou nezapomeňte sportovní oblečení s ohledem na aktuální počasí.

Ke stažení:

Na vlně s Václavem Chalupou 2022 – leták >>>Stáhnout

Výcvik v programu Lake Rowing je zajišťován na lehkých, mimořádně stabilních a snadno ovladatelných veslicích. Díky tomu se po celou dobu budete cítit v naprostém bezpečí a jediné co bude mít smysl jste Vy, okolní příroda a radost ze života. Pomalu se stáváte veslařem!

Lodní park

Rekreační a volnočasové veslování

Pro objevitele veslování máme k dispozici flotilu čtyř mimořádně stabilních a odolných veslic LiteSPORT 1X. Tyto jsou vhodné jak pro veslování na klidné vodě, tak ve vlnách. Design trupu lodi, navržený lodním architektem Samem Manuardem, zaručuje mimořádný skluz a snadnou ovladatelnost, kterou si užijí jak naprostí začátečníci, tak zkušení veslaři.

Veslování pro pokročilé

Pro zkušenější veslaře toužící po maximální rychlosti a skluzu lodi nabízíme veslování jak na stabilnější lodi LiteRIVER L, stejně jako na plnohodnotně závodním skifu Roseman.

Závodní příbřežní „coastal“ veslování

Pro přípravu týmů a jednotlivců na stále populárnější závody v příbřežním „coastal“ veslování disponujeme vybavením splňujícím požadavky směrnice FISA (Mezinárodní veslařská federace), konkrétně veslicemi pro kategorii „solo“ LiteRACE 1X a Swift Racing a „double“ Swift Racing.

Ubytování

V případě zájmu Vám rádi zajistíme i ubytování v blízkosti loděnice v penzionu Chalupa Václav.