Lake Rowing

Lipenská přehrada je jako stvořená k provozování všemožných vodních sportů. Jsme rádi, že od roku 2017 k nim přibylo i veslování a to nejen v závodní a výkonnostní formě, ale i ve formě rekreační a odpočinkové.

Rekreační veslování na Lipně

Nezáleží zda teprve sbíráte odvahu posadit se na veslařskou loď nebo Vás láká objevovat kouzla lipenska z vodní hladiny. Případně máte sportovnější ambice a cítíte, že veslování je ideální sport pro aerobní cvičení s aktivací všech hlavních svalových skupin.

V programu Lake Rowing Lipno je vítán každý, bez ohledu na výkonnost a fyzický stav. Náš program a individuální péči přizpůsobíme každému účastníkovi.

Náš cíl je jednoduchý, představit Vám veslování jako krásný sport a volnočasovou aktivitu v přírodě, ke které se v dnešní uspěchané době budete rádi vracet.

Ozvěte se nám a zarezervujte si termín veslování připravený na míru právě pro Vás! Na smluvený termín se dostavte v pohodlném sportovním oblečení, které by nemělo být moc volné v oblasti zad. O nic dalšího se nemusíte starat. Loď i vesla Vám zapůjčíme na loděnici.

V případě zájmu Vám rádi zajistíme i ubytování v blízkosti loděnice v penzionu Chalupa Václav.

Výcvik v programu Lake Rowing je zajišťován na lehkých, mimořádně stabilních a snadno ovladatelných veslicích. Díky tomu se po celou dobu budete cítit v naprostém bezpečí a jediné co bude mít smysl jste Vy, okolní příroda a radost ze života…

…pomalu se stáváte veslařem!


Lodní park

Rekreační a volnočasové veslování

Pro objevitele veslování máme k dispozici flotilu čtyř mimořádně stabilních a odolných veslic LiteSPORT 1X. Tyto jsou vhodné jak pro veslování na klidné vodě, tak ve vlnách. Design trupu lodi, navržený lodním architektem Samem Manuardem, zaručuje mimořádný skluz a snadnou ovladatelnost, kterou si užijí jak naprostí začátečníci, tak zkušení veslaři.

Veslování pro pokročilé

Pro zkušenější veslaře toužící po maximální rychlosti a skluzu lodi nabízíme veslování jak na stabilnější lodi LiteRIVER L, stejně jako na plnohodnotně závodním skifu Roseman.

Závodní příbřežní “coastal” veslování

Pro přípravu týmů a jednotlivců na stále populárnější závody v příbřežním “coastal” veslování disponujeme vybavením splňujícím požadavky směrnice FISA (Mezinárodní veslařská federace), konkrétně veslicemi pro kategorii “solo” LiteRACE 1X a Swift Racing a “double” Swift Racing.


Tip!

Veslařský kemp Lake Rowing

Přihlaste se na víkendový veslařský kemp Lake Rowing pořádaný v termínu 3. až 5. května! Na nudu nebude čas, kromě veslování si užijete i bohatý doprovodný program včetně výletu do Českého Krumlova. Podrobné informace a přihlášku naleznete zde.

International guests of our first Rowing Camp ever can find more information here.

Rowing Camp Lake Rowing Lipno organized by Vaclav Chalupa

Mám zájem vyzkoušet si veslování na Lipně:

    Mám zájem o: